Don Cappuccino schreef:
als deze plaat een wat nettere meer typerende techdeathproductie had gehad, was het voor mij waarschijnlijk een stuk minder aansprekend geweest.
Dat zou maar zo eens waar kunnen zijn. Ik heb deze vandaag een keer op de koptelefoon en op de hi-fi set geluisterd en ik begin te snappen wat je bedoeld. Ik vind het nog altijd geen wereld plaat, maar dat komt ook omdat ik juist van loepzuivere techdeath-producties hou. Het gelaagde in deze plaat was me nog niet zo opgevallen, maar dat maakt wel dat ik hem anders ga beluisteren
Don Cappuccino schreef:
De drie platen die je noemt ken ik allemaal niet (Decapitated ken ik wel, maar nog niks van het nieuwe album gehoord), zal daar eens wat tracks van beluisteren.
Vooral Hellbore is echt een aanrader. voor de liefhebber van Archspire achtige techdeath is het een heerlijk plaatje.