menu
zoeken in:
avatar van dix
dix
Hier stonden eerder echt wel berichten hoor.
Volgens mij gaat daar iets fout op de server.

avatar van jerome988
Nieuw nummer:


avatar van Juul1998B
Ik dacht, laat ik het eens proberen, om te horen wat miljoenen mensen ook horen.
Ik begrijp na dit nummer nog steeds de hype niet en zal het ook nooit gaan begrijpen. Ik hoor wat gefluister en geen/weinig melodie. Billie eilish is wel het voorbeeld van ''als ze een scheet laat zullen de fans het ook mooi vinden''
Een perfect marketing product.
Als dit nummer door een onbekende artiest op deze manier was gezongen en dit nummer eruit kwam werd dit nooit opgepikt. Ze heeft een fanatieke fanbase en dus zullen de fans dit waarschijnlijk weer fantastisch vinden.
Oke, mijn rant is wel weer even klaar
Maar genoeg liefhebbers jerome988

avatar van Roxy6
Naar mijn beleving is hier een beetje sprake van dezelfde hype als jaren geleden bij Lady Gaga, die ineens met haar "monstertjes" mondiale aandacht opeiste...

Uiteindelijk was de aandachtsspanne na enkele jaren wel weg geëbd, maar wel met het verschil dat Gaga een veel betere stem heeft en absoluut betere zangkwaliteiten.

Als ik het nieuwe bovenstaande nummer hoor denk ik direct weer, ze heeft net een berg beklommen en laat nu haar lied horen.....

avatar van Juul1998B
Ik ben het wel eens met Roxy6. Wel moet ik hieraan toevoegen dat ik Billie wel uniek vond met haar eerste nummers, ook een reden dat ze toen zoveel aandacht kreeg (en omdat ze volgensmij 17 was) toen ze het uitbracht. Niet dat ik het goed vond of luisterde maar ze was zeker wel uniek. Nu heeft ze zelf ingezien dat het niet zoveel uitmaakt wat ze uitbrengt, alles wordt goed ontvangen en haar fanbase is redelijk deluded.

Om even een vergelijking te maken. Olivia Rodrigo is momenteel ook zeer populair en ook al is het mijn muziek ook niet, zij maakt wel degelijk catchy nummers waarbij ik kan begrijpen dat mensen haar luisteren en het leuk vinden.
Daarnaast zie ik Billie ook geld verdienen met luchtjes, reclames etc etc.
Ik vind Billie daarom ook meer een merk dan een artiest.

avatar van Minneapolis
Ze heeft juist een risico genomen met haar, sterke, 2e plaat die veel minder "in your face" was. En dat kan ik waarderen. Ik vind haar een interessante artieste. Ja, veel marketing wellicht (zou het eigenlijk niet weten want ik volg rand zooi niet), maar wel één van de weinige "grote namen" met tenminste een eigen smoel.

avatar van Juul1998B
Uniek is ze zeker, maar uniek betekent niet perse positief (of negatief).
In de meeste gevallen vind ik unieke, eigenzinnige artiesten ook zeer goed, in haar geval dus wat minder.
Ach, wij verschillen wel vaker van mening heb ik het idee haha. Ik val in slaap bij BIllie en vind haar één van de minst interessante artiesten van de laatste 20 jaar.

avatar van Minneapolis
Juul1998B schreef:
vind haar één van de minst interessante artiesten van de laatste 20 jaar.


Wow.. Vanwege het enorme aanbod in interessante pop artiesten van de afgelopen 20 jaar blijkbaar (dat iedereen beter is)? Dan verschillen we inderdaad flink in mening, want ik vind het aanbod behoorlijk armoedig in grote pop artiesten na.. ehm.. Amy Winehouse?
Beyonce, Frank Ocean (maar ja, die verstopt zich alleen maar) en verder kom ik niet. Uiteraard zijn er meer artiesten waar ik enthousiast van word (D'Angelo, Kiwanuka misschien als grootste namen) maar dat zijn geen pop sterren voor de jongste generatie.

avatar van Juul1998B
Minneapolis schreef:
(quote)


Wow.. Vanwege het enorme aanbod in interessante pop artiesten van de afgelopen 20 jaar blijkbaar (dat iedereen beter is)? Dan verschillen we inderdaad flink in mening, want ik vind het aanbod behoorlijk armoedig in grote pop artiesten na.. ehm.. Amy Winehouse?
Beyonce, Frank Ocean (maar ja, die verstopt zich alleen maar) en verder kom ik niet. Uiteraard zijn er meer artiesten waar ik enthousiast van word (D'Angelo, Kiwanuka misschien als grootste namen) maar dat zijn geen pop sterren voor de jongste generatie.

Ik heb het niet perse over pop, meer over het algemeen. Ik word sws niet super wild van popsterren, op robbie williams na misschien.
Ik vind haar een van de minst interessante artiest van de afgelopen 20 jaar ja.

avatar van Minneapolis
Ik ook niet, en misschien druk ik me ook verkeerd uit als ik de indruk wek fan te zijn van Eilish. Ik bedoel meer één van de zeer weinige interessante pop artiesten. Vanwege haar eigen stijl, durf en toch wel muzikaliteit op haar tweede album.
Maar nogmaals, het is nogal een stelling die je daar dropt. Ga eens een dagje naar SlamFm Q-music luisteren. Dan komen direct al een paar 100 "artiesten" van nu voorbij, en daar mag ze onderaan sluiten?
Om een grote naam te noemen; Ed Sheeran (neem zijn grootste hit Shape of you, hoe simpel wil je het hebben met dat kinder deuntje van die paar tonen het hele •••nummer door het zelfde...)

avatar van Juul1998B
We zijn het iniedergeval over een ding eens, shape of you van ed sheeran is ruk.
Maar de deuntjes van billie zijn ook zeer simpel hoor, haar aesthetic om het zo even te zeggen houdt haar overeind imo.
Eigen stijl heeft ze zeker, dus daar kan ik in mee.
Durf ben ik het dan niet mee eens hoor, ze doet ieder nummer hetzelfde riedeltje.
En op muzikaliteit heb ik haar eerlijk gezegd nooit weten te betrappen
En ps. Slam is sws ook ruk,
Dat billie minder slecht is dan hun maakt haar voor mij niet goed of oke

avatar van Deranged
Het is een prachtige tekst weer van super meis.

Wel degelijk een mooie treffende melodie die ik er in hoor.

Ja het zijn simpele liedjes maar de bezieling en eigenheid is immens.

avatar van crosskip
Hoe kan je hier nu geen melodie in horen? Heel dat nummer is opgehangen aan die mooie zanglijn.

avatar van Deranged
Pareltje hoor.

Dit zijn echte girly troubles het is de art of life.

Ze kan veel meer met haar stem misschien wel alles maar kiest ervoor om deze volstrekt unieke voorheen ongehoorde inmiddels geïmiteerde stijl te centreren.

En dat heeft bepaald niet in haar nadeel gewerkt zoals duidelijk moge zijn.

Het is een mooie ontwikkeling dat de menigte dergelijk kunstenaarschap omarmt.

Mogelijkheid tot werkelijk meesterschap op de mainstream.

Als voorheen.

Voor elke gruwel cringe horror clown crimineel rockend op de stage out there is er een hartverwarmend Billie liedje of een hartverwarmende Billie foto om je er doorheen te slepen.

avatar van dix
dix
Juul1998B schreef:
Ik vind haar één van de minst interessante artiesten van de laatste 20 jaar ja.

Haha, waarom dan zoveel posts op haar artiestenpagina, sommige zelfs dubbel. Omdat je ons dat per se wilt laten weten?

avatar van Juul1998B
dix schreef:
(quote)

Haha, waarom dan zoveel posts op haar artiestenpagina, sommige zelfs dubbel. Omdat je ons dat per se wilt laten weten?

Ja idd, misschien ben ik stiekem toch fan

avatar van Deranged
Ik vind Billie cool dus Billie is cool.

Veel mensen zullen zich in deze woorden kunnen vinden.

Vind je mij cool maar Billie niet cool.

Misschien een moment om eens te overdenken ik zeg Billie is cool.

Vind je Billie cool maar mij niet cool.

Dat slaat sowieso nergens op.

Billie is de bom.

avatar van Juul1998B
Ik vind jou sws cool deranged, dat staat vast

avatar van Deranged
Billie heeft een sublieme persoonlijkheid en geeft mad shines af als de zon haarzelf.

Mensen hebben haar massaal lief en deze keer is dat ook eens volkomen begrijpelijk en terecht.

Zo kan het dus ook nog gelukkig.

Het is dus niet alleen maar een wereld van wat de gebeurt hier.

Wat lopen die leipe desperate huiswijven allemaal te raaskallen over die gap dat hij is ik weet niet wat hij is vieze creep enige wat ik zie.

Maar niet in Billie.

Ben eigenlijk als een blok voor haar gevallen vanaf het eerste moment dat ik die verwaande blik heb gespot.

avatar van Roxy6
Nou Deranged, ze heeft je aardig ingepakt zo te lezen met die monotone stem en dito presentatie

De mannier waarop ze per uitgebracht item wordt gepresenteerd verraad een uitmuntend werkend marketing team achter haar en een label met dollartekens in de ogen, het past helemaal bij dit tijdsbeeld.

De manier waarop Kate (die jouw hele favoriete albums lijst vult) het destijds (1977-78) moest doen was volstrekt onvergelijkbaar. Toen was echt talent een absolute voorwaarde om sky high te komen zoals ze bewezen heeft. En dat zonder Social Media en internet...

avatar van Deranged
Ja.

En mij niet alleen.

Toevallig beschouw ik haar ook nog eens als een hedendaagse Kate Bush qua potentiële artistieke grandeur.

Kritieken met betrekking tot monotone delivery of compositorische simpliciteit leiden ons tot een vergelijking met Bob Dylan.

Zeggingskracht en bezieling zijn de kernwoorden hier.

avatar van Roxy6
Nou Deranged om de klasse, de statuur en het grootse bereik van La Bush te evenaren, dan heeft onze kleine Billie nog 'a long way to go......'

Maar we zullen zien in 2068

avatar van dix
dix
Deranged schreef:

Kritieken met betrekking tot monotone delivery of compositorische simpliciteit leiden ons tot een vergelijking met Bob Dylan.


Dit gaat toch over jezelf neem ik aan?
Hebben ze al gebeld vanuit Stockholm?

avatar van Deranged
Geen idee waar je op doelt maar als je nasty wil gaan doen vanuit een tintelende bil itch waar je momenteel mee zit stel ik voor dat we even outside stappen en niet dit topic bevuilen.

avatar van Minneapolis
Deranged schreef:
Geen idee waar je op doelt maar als je nasty wil gaan doen vanuit een tintelende bil itch waar je momenteel mee zit stel ik voor dat we even outside stappen en niet dit topic bevuilen.

Mag ik eerst mijn fiets even uit het fietsenhok halen? Daarna kunnen jullie er lekker je gang gaan.

avatar van Deranged
Dit soort situaties zijn al eerder geëscaleerd met gastjes die hun itches spoedig zagen ontaarden in stitches.

Blijkbaar heeft de heer dix hier toen nix van geleerd of hij zat niet op te letten.

Ik doe er in ieder geval niet aan mee ben teruggekeerd op deze site om een positieve boodschap te verspreiden en iets bij te dragen voor de velen die mijn berichten wel kunnen waarderen.

avatar van Minneapolis
Dat niet iedereen de muziek leuk vind dat snap ik. Maar het fanatiek neersabelen van een populaire artieste (zie ook Beyonce's laatste album) terwijl overduidelijk de overgrote meerderheid van haar generatie kudde pop artiesten er zeer flets bij afsteekt in creativiteit, kwaliteit en originaliteit, dat blijf uit een bijzonder fenomeen vinden hier op deze site.

avatar van Juul1998B
Minneapolis schreef:
Dat niet iedereen de muziek leuk vind dat snap ik. Maar het fanatiek neersabelen van een populaire artieste (zie ook Beyonce's laatste album) terwijl overduidelijk de overgrote meerderheid van haar generatie kudde pop artiesten er zeer flets bij afsteekt in creativiteit, kwaliteit en originaliteit, dat blijf uit een bijzonder fenomeen vinden hier op deze site.

Dat fenomeen heet het hebben van een andere mening dan de grootste kudde, niets mis mee imo.

avatar van Minneapolis
Het zit 'm in het woordje fanatiek Juul. Waarom zoveel moeite doen? Er is zoveel muziek die ik niet trek. Ook veel albums die zeer hoog aangeschreven staan op deze site. Maar in het geval van Eilish en Beyonce is de afschuw blijkbaar zo onbedwingbaar groot..
Nogmaals; dan kun je ook over 99% van de huidige Slam fm of Q music artiesten vallen ipv die ene procent die er bovenuit steekt.

avatar van Juul1998B
Minneapolis schreef:
Het zit 'm in het woordje fanatiek Juul. Waarom zoveel moeite doen? Er is zoveel muziek die ik niet trek. Ook veel albums die zeer hoog aangeschreven staan op deze site.
En nogmaals; dan kun je ook over 99% van de huidige Slam fm of Q music artiesten vallen ipv die ene procent die er bovenuit steekt.

Wat jij fanatiek vindt, vind ik misschien wel niet fanatiek. Daarbij is het toch juist logisch? Omdat een artiest (in dit geval Billie) bijna geen kritiek krijgt vind ik het interessant om te weten wat er dan zo goed is aan haar, aangezien ik het totaal niet hoor.
Laat ik het zo zeggen, het tegengeluid is er amper. Dus ik voel me een soort geroepen om er wel iets over te zeggen

Gast
geplaatst: vandaag om 09:45 uur

geplaatst: vandaag om 09:45 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.