menu
zoeken in:
avatar van Marcmtp
Jeetje, ik wist dat het niet best met Jeff Hanneman ging, maar dat het dit tot gevolg zou hebben....
Klik...
RIP Jeff!

avatar van Mr. Olaf
Aderlating voor de metalwereld en zeker voor Slayer... RIP Jeff...

Stijn_Slayer
Zo te zien is zijn dood vooral aangewakkerd alcoholmisbruik: Bad Request - omroepbrabant.nl

Online en bij concerten vang je dat soort verhalen ook vaak op. In Tilburg een paar jaar geleden zagen mensen hem bijv. dronken door de stad lopen. Hij scheen vroeger ook veel coke te gebruiken. Hoelang en hoe erg verzwakt zo'n smerige infectie je eigenlijk?

avatar van bennerd
Zo'n infectie? Van een spinnenbeet die niet zo giftig is? Ik ben niet echt mee met wat er gebeurd is omtrent die beet, maar het lijkt me sowieso minder schadelijk dan een alcohol- en eventuele coke-verslaving.

Stijn_Slayer
Van wat ik begrepen heb, was het niet zozeer de spinnenbeet, maar de bacterie die daarbij werd overgedragen die de ellende heeft aangericht. Geen idee of die vleesetende bacterie + de behandeling ook een uitwerking hebben op de lever. Aanvankelijk was hij wel in levensgevaar, maar het lijkt mij ook sterk dat deze bacterie twee jaar later alsnog de doodsoorzaak is.

Ik lees wel geruchten dat Hanneman in een diep dal was geraakt, mogelijk niet meer zou terugkeren bij Slayer, een scheiding achter de rug had, niet echt werkte aan zijn lichamelijke herstel en z'n dagen zwaar drinkend doorbracht.

avatar van Mr. Olaf
Als je zware antibiotica krijgt om een infectie de kop in te drukken, heeft je lever daar van te lijden. Als je daarnaast ook nog eens flink aan de alcohol gaat, krijgt je lever het wel heel zwaar. Waarschijnlijk is die combi gewoon teveel geweest. Besides, als je al veel drinkt, krijgt je immuunsysteem ook een klap. Dat werkt niet echt mee aan het herstel van een infectie. Desalniettemin een triest verhaal...

avatar van Kill_illuminati
Best een interessante artikel over de oorzaak van de dood van Hanneman.

Stijn_Slayer
Ja, dat sluit hier wel enigszins bij aan: Jeff Hanneman Dead: Experts Shoot Down Speculation That Spider Bite Led to Slayer Guitarist's Death - ABC News - abcnews.go.com

Kerry King heeft een tijd geleden openlijk in twijfel getrokken of Hanneman wel door een spin was gebeten, omdat die soort normaliter niet voorkomt in Hannemans regio. Al is King niet de meest betrouwbare persoon uit het Slayerkamp.

Balkenende heeft dezelfde bacterie in zijn voet gehad trouwens.

Ik hoop wel dat de rest nog met het al door Hanneman geschreven materiaal aan de slag gaat. Daarmee kunnen ze hem zijn laatste eer bewijzen.


avatar van Kill_illuminati
Het is dus echt zo. Het al zoals je zei.

avatar van Marcmtp
Nieuwe Slayer nummer, "Implode" is hier gratis van hun eigen site te downloaden Email For Media | Slayer
Misschien heeft ie wat meer luisterbeurten nodig maar tot nu toe ben ik niet erg onder de indruk...

Stijn_Slayer
Ook op Youtube: YouTube - New Slayer Track "Implode" April 2014

Twee weinig verrassende dingen vallen eigenlijk op: geen Lombardo en geen Hanneman. Ben niet weg van deze gitaarsound, klinkt niet als Slayer. De solo is bijna een letterlijke knip- en plakoefening van eerdere solo's.

Vind het geen slecht nummer, maar wel dertien in een dozijn.

avatar van Kill_illuminati
Wat belachelijk lelijk geproduceerd. Ze hadden Gene Hoglan moeten hebben, die heeft tenminste een verleden met de band en minstens zo goed als Lombardo (of zelfs beter).

Stijn_Slayer
Ja, die is wel een flink stukkie beter. Hoglan in Slayer, dat zou wel tof zijn.

buizen
Dave Lombardo gaat drummen bij Amen. Een hardcorepunkband. Met een tour en de studio in voor een nieuw album. Hopelijk doet Dave Nederland aan met een concert!

buizen
Afgelopen 3 juni is Kerry 50 en afgelopen 6 juni is Tom 53 geworden. Happy birthday.
Het optreden voor 11 juli op Rock am Ring in Italie [..] is gecancelled wegens 'personal problems'.

avatar van dumb_helicopter
Zolang ze niet afzeggen voor Graspop maakt me dat weinig uit dat ze daar afgezegd hebben.

buizen
dumb_helicopter schreef:
Zolang ze niet afzeggen voor Graspop maakt me dat weinig uit dat ze daar afgezegd hebben.


Hoop maar voor je dat ze niet afzeggen. In de eerste dik 25 jaar heeft Slayer welgeteld 1 concert ooit afgezegd. En dat was omdat Dave Lombardo van zijn moeder niet mocht want hij had toen een longontsteking ofzoiets. Moeders!
Maar sinds 'de nek van Tom' is het gedonder begonnen. Toch vrij regelmatig afzeggingen, al valt het de laatste tijd dan wel weer wat mee. Ben #@$^%$^!! een aantal jaren geleden ook eens dik 3uur rijden naar een Duitse stad getogen ,ik dacht Bochum, en tevoren goed het nieuws gecheckt op de Slayersite(s) en wij komen daar aan en ja hoor op het allerlaatste moment gecancelled!!
En van de entreekaartjes kreeg ik van de organisatie geen cent terug. Had de kaartjes bij Georgies in Nordhorn geregeld en hij was toen zo coulant me de helft terug te geven, nou ja voor dat bedrag kon ik dan vinyl uitzoeken.

Trouwens vorig jaar op precies de verjaardag van Tom (en op International Slayer Day) een concert bezocht, in Atak Enschede.

Veel plezier op Graspop.

buizen
Maar 'liefst' drie kwartier opgetreden in Tilburg. Wel een leuke setlist. Hell Awaits als opener dat is alweer een tijdje geleden.
Over 'bootlegs' op youtube gesproken..





avatar van crosskip
buizen schreef:
Maar 'liefst' drie kwartier opgetreden in Tilburg. Wel een leuke setlist. Hell Awaits als opener dat is alweer een tijdje geleden.
Over 'bootlegs' op youtube gesproken..

(embed)

Die bootleg is maar de halve show, in totaal hebben ze er in anderhalf uur toch 20 nummers doorheen gejaagd

buizen
crosskip schreef:
(quote)

Die bootleg is maar de halve show, in totaal hebben ze er in anderhalf uur toch 20 nummers doorheen gejaagd


He, dank je, crosskip.
Gelukkig zeg. Waar blijft het tweede deel op you tube? Trouwens geweldige setlist, aardig wat nummers van de eerste albums maar ook de nieuwe song 'implode'.

buizen
4 juli jongstleden tradt Slayer op in Parijs (Zenith), setlist:

01. Hell Awaits
02. The Antichrist
03. Necrophiliac
04. Mandatory Suicide
05. Captor of Sin
06. War Ensemble
07. Disciple
08. Postmortem
09. Hate Worldwide
10. At Dawn They Sleep
11. Die by the Sword
12. Spirit in Black
13. Implode
14. Payback
15. Seasons in the Abyss
16. Dead Skin Mask
17. Raining Blood
18. Black Magic
19. South of Heaven
20. Angel of Death



avatar van Kill_illuminati
Jammer dat Slayer zelden tot nooit Jihad speelt. Vind ik toch een van hun beste nummers.

avatar van Edwynn
Nieuwe track:



avatar van dumb_helicopter
Redelijke track, maar niet zo opmerkelijk.

avatar van Edwynn
Weer ns lekker doomy a la Spill The Blood of Divine Intervention. Ik mag het wel.

Stijn_Slayer
Redelijk inderdaad, maar had liever een volledig nummer in de stijl van het outro.

Gast
geplaatst: vandaag om 09:51 uur

geplaatst: vandaag om 09:51 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.