menu

Demi Lovato - HOLY FVCK (2022)

mijn stem
3,06 (9)
9 stemmen

Verenigde Staten
Pop
Label: Island

  1. Freak (2:36)

    met Yungblud

  2. Skin of My Teeth (2:42)
  3. Substance (2:40)
  4. Eat Me (3:00)

    met Royal & the Serpent

  5. Holy Fvck (2:34)
  6. 29 (2:43)
  7. Happy Ending (3:49)
  8. Heaven (2:27)
  9. City of Angels (2:51)
  10. Bones (2:31)
  11. Wasted (3:03)
  12. Come Together (3:33)
  13. Dead Friends (2:57)
  14. Help Me (3:23)

    met Dead Sara

  15. Feed (3:13)
  16. 4 Ever 4 Me (3:46)
totale tijdsduur: 47:48
zoeken in:
avatar van Emile93
0,5
Ik heb Demi best hoog zitten als zangeres, maar echt wat is dit een bagger zeg. Vreselijk.

Mssr Renard
Dit is toch gewoon standaard pop/rock. Klinkt lekker, maar wel wat ik al ken van bijvoorbeeld Pink! enzo, maar die heavy gitaren maken het wel wat steviger dan gemiddelde pop/rock. Bagger kan ik het niet noemen.

https://www.youtube.com/watch?v=PzUKeGZiEl0

avatar van Arrie
Klinkt vooral alsof ze op de poppunk-bandwagon is gesprongen die wordt geleid door MGK. Helemaal hip weer. Maar dat nummer klinkt wel enorm vlak.

Mssr Renard
Het is ook niet aan mij besteed. Maar het is ook geen bagger.

Ik kan me voorstellen dat als je jong bent, dit best een leuke instap-rockpoppunk-plaat is.

Ik ken trouwens haar oude werk niet, maar ik raakte getriggerd door de lage waarderingen.

4,0
Ik ben geen fan van Demi, maar… wat een plaat!!
Demi heeft in interviews al meerdere malen laten vallen fan te zijn van zwaardere muziek, en noemde onder andere artiesten als Job for a cowboy, bring me the horizon, unearth en dimmu borgir. Het is zeer leuk om the horen dat ze nu die kant wat meer omarmt. Ze blijft natuurlijk wel een pop zangeres, dus het is vooral toegankelijke, goed in het gehoor liggende rock die ze brengt. Maar wat ze doet, doet ze zeer goed.
Nummers als freak, holy fvck en city of angels zijn zeer degelijke heavy rock songs, met eat me als absolute hoogtepunt. Heaven doet mij dan weer een beetje denken aan Marilyn Manson, met een beetje een industrial achtige feel. Met nummer als substance en skin of my teeth grijpt demi weer wat meer terug naar de pop punk van haar eerste plaat, en met 29 en happy ending staan er ook een paar mooie ballads op.
De eerste helft pan de plaat is wel de betere, niet dat de rest minder is, zeker niet, maar het is een beetje teveel van het zelfde, waardoor het wat eentonig wordt. En een paar nummers minder had misschien ook wel gemogen. Maar voor de rest kan ik hier weinig negatief over zeggen. Zo mag Demi meer platen maken.

Gast
geplaatst: vandaag om 17:07 uur

geplaatst: vandaag om 17:07 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.