menu

John Coltrane - Coltrane for Lovers (2001)

mijn stem
2,69 (8)
8 stemmen

Verenigde Staten
Jazz
Label: Verve

  1. My One and Only Love (4:57)

    met Johnny Hartman

  2. Too Young to Go Steady (4:24)
  3. In a Sentimental Mood (4:17)

    met Duke Ellington

  4. It's Easy to Remember (2:48)
  5. Decicated to You (5:34)

    met Johnny Hartman

  6. You Don't Know What Love Is (5:15)
  7. After the Rain (4:13)
  8. My Little Brown Book (5:24)

    met Duke Ellington

  9. Soul Eyes (5:27)
  10. They Say It's Wonderful (5:21)

    met Johnny Hartman

  11. Nancy (With the Laughing Face) (3:13)
totale tijdsduur: 50:53
zoeken in:
fredpit
Ik word hier een beetje verdrietig van....

Jeremie
Bedoel je dat positief of negatief?

EVANSHEWSON
Ik ken deze van Coltrane nog niet, maar met Coltrane zit je meestal goed...

fredpit
Het verschil tussen laten we zeggen dit album en Assencion van de dezelfde Coltrane is wel héél groot Evan.

Dit is een verzamelalbum, gericht op een groot publiek, dat zwijmeljazz verlangt...Coltrane als glijmiddel

Als je iets begrijpt van de persoon en de wijze waarop Coltrane met zijn muziek omging dan snap je mijn gevoel bij dit soort marketing producten wellicht.
Maar het blijft natuurlijk mijn gevoel. Een ander mag dit als het beste of prima kennismaking met Coltrane beschouwen. ( )
Muziekbeleving is subjectief

Maar goed, hier zijn waarschijnlijk ook liefhebbers voor en de muziek op zich heeft nog een zekere (Coltrane) kwaliteit dus ik droog mijn tranen maar en ga dapper verder met het leven

avatar van Paalhaas
wat jammer dat je weg bent, fredje.

pretfrit
ach..lees dit nu pas.

nou ik ben weer terug (duh..) en besloot hier als protest (zinloze aktie..ik weet het) een 0,5 neer te zetten.

overigens niet mijn idee...in de Penguin guide staan slechts twee 1* albums (de mannen hebben gewoon geen zin om slechte jazz te beoordelen..ze hebben al genoeg ruimte/tijd gebrek)

dit is er een van, commentaar: NO!!

daar ben ik het mee eens...waarom? nou ja, dat begrijp je of dat begrijp je niet.

Ik denk het wel te begrijpen


kiriyama
Mja ik vind dit toch best een fijn plaatje. Opzich kan ik de reacties wel begrijpen aangezien Coltrane zelf wat weinig en erg bescheiden overkomt. Ik zie dit dan ook niet zozeer als een Coltrane plaat als wel een lekker relaxCDtje. Hartman heeft een prachtige stem en ook de andere nummers geven een lekker geslapen indruk. Prima CDtje dus al is de titel misleidend, eigenlijk zou er "Relaxin for Lovers" moeten staan.

3.5*

fredpit schreef:
...Coltrane als glijmiddel


Lijkt mij toch ook niks mis mee.

Gast
geplaatst: vandaag om 20:12 uur

geplaatst: vandaag om 20:12 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.