menu

Ice Cube - Everythangs Corrupt (2018)

mijn stem
3,11 (18)
18 stemmen

Verenigde Staten
Hip-Hop
Label: Lench Mob

  1. Super OG [Intro] (0:37)
  2. Arrest the President (3:53)
  3. Chase Down the Bully (4:06)
  4. Don't Bring Me No Bag (3:37)
  5. Bad Dope (3:22)
  6. On Them Pills (3:58)
  7. Fire Water (4:21)
  8. Streets Shed Tears (4:01)
  9. Ain't Got No Haters (3:26)

    met Too $hort

  10. Can You Dig It? (4:22)
  11. That New Funkadelic (3:54)
  12. One for the Money (2:21)
  13. Still in the Kitchen (3:25)
  14. Non Believers (3:47)
  15. Everythangs Corrupt (3:17)
  16. Good Cop Bad Cop (3:28)
totale tijdsduur: 55:55
zoeken in:
avatar van thomzi50
2,5
Tsja, het klinkt op het eerste gehoor niet rampzalig, maar toch wel erg weinig origineel. En zelden tot nergens verrassend of schokkend. Ligt daarmee qua sound in het verlengde van zijn laatste platen hiervoor.


avatar van ThingMan
Arrest The President. Heerlijke beat en Ice Cube flowt old school hard daarop. Morgen de rest luisteren.

avatar van Insanity
4,0
Ik wil ICE CUBE horen rappen zeker ga eens even luisteren West-Side!!!

avatar van Insanity
4,0
Hmmm ben het tog met Thomzi50 eens!! Paar uitschieters zoals good cop bad cop,Everthangs corrupt,arrest the president maar voor de rest niet veel nieuws beats opzich wel redelijk!

avatar van Silky & Smooth
3,0
Een paar uitschieten en als je niet teveel op de teksten let is Ice Cube ook gewoon goed. Voor de rest is het niveau matig tot soms tenenkrommende. Weinig nieuws onder de horizon...

avatar van frolunda
3,5
Inderdaad weinig nieuws onder de horizon maar ik vind het toch best wel een lekker album.Ice cube blijft een goede rapper en er staan gewoon een aantal erg fijne tracks op Everythangs Corrupt.Wel lastig voor mij om dit tegen zijn vorige werk af te zetten want zijn twee albums hiervoor ken ik niet maar ik vind deze toch een stuk sterker dan Laugh Now, Cry Later uit (alweer) 2006.
Er staan hier een flink aantal sterke beats op ,vooral op het einde met onder meer Non Believers en het titelnummer.Arrest the President zal het ook wel prima doen,en terecht want het is gewoon een goed nummer.Verder vallen mij vooral Can You Dig It? en On Them Pills in positieve zin op.
In zijn totaliteit had er nog wel zo'n tien minuten afgekund van Everythangs Corrupt maar verder is er weinig mis met dit album.Ice Cube levert toch weer kwaliteit af en dat mag hij wel meer doen in plaats van films maken.
Goed.

avatar van Insanity
4,0
Moet ook eerlijk zeggen dat dit album me wel gegroeid is zeker!!

avatar van Willemsb
Ik ben nu drie keer rond en deze ga ik zeker vaker blazen. Lekker plaatje. Gretige Cube.

avatar van james_cameron
3,5
Het ijsblokje mag dan inmiddels zijn houdbaarheidsdatum dik gepasseerd zijn, toch blijft het een fijne rapper. Ook dit album is weer dik in orde, wat mij betreft. De eerste paar songs zijn nogal doorsnee, met Ice Cube in de relax-modus, maar vanaf Can You Dig It (met leuke, inventieve lyrics) is er een stijgende lijn waar te nemen. De raps worden feller, de beats intenser. Al met al een prima aanwinst binnen het oeuvre. Tekstueel is het allemaal niet zo scherp en relevant meer, maar dit oudje kan zich verder nog prima meten met de meeste hedendaagse genregenoten.

avatar van -marco-
3,5
Hoe heb ik deze gemist dan

avatar van -marco-
3,5
Heel gretig idd! Dope prestatie hoor in zijn oudere dagen.

Gast
geplaatst: vandaag om 20:01 uur

geplaatst: vandaag om 20:01 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.