menu

BROCKHAMPTON - Saturation III (2017)

mijn stem
3,89 (85)
85 stemmen

Verenigde Staten
Hip-Hop
Label: Empire

  1. Boogie (3:13)
  2. Zipper (3:22)
  3. Johnny (4:12)
  4. Liquid (1:22)
  5. Cinema 1 (0:46)
  6. Stupid (3:37)
  7. Bleach (4:33)
  8. Alaska (3:19)
  9. Hottie (3:17)
  10. Cinema 2 (0:39)
  11. Sister / Nation (6:05)
  12. Rental (3:34)
  13. Stains (2:59)
  14. Cinema 3 (0:51)
  15. Team (4:34)
totale tijdsduur: 46:23
zoeken in:
Dikkop
Heel erg jammer dat Quiver van Bearface hier niet op staat.
Misschien op het volgende album Team Effort dan hopelijk.
Los daarvan doet Brockhampton het opnieuw. 3/3
Band van het jaar imo.

nedbed
Wat een helden zijn dit toch. Gewoon drie steengoede albums in één jaar. Het niveau van deel 2 haalt deze wat mij betreft net niet, maar ik plaats 'm wel boven deel 1 in mijn top 10 van 2017. Favoriete tracks zijn: BOOGIE (Heerlijk energieke song), ZIPPER, JOHNNY, SISTER/NATION en ALASKA (Die Beatswitch bij 2:26!!). Hoor ik daar btw een sample van Boards of Canada of iets wat op een nummer van Boards of Canada lijkt? Die associatie riep het bij mij op in ieder geval.

avatar van Fade.
4,5
De beste van de drie en de meest experimentele. Nice.

avatar van jordidj1
5,0
Pfff, verslavend albumpje dit, verveelt geen minuut.

avatar van davevr
4,5
boogie!!!!

avatar van jordidj1
5,0
Momenteel luister ik dit album weer veel en het blijft een erg aangenaam circus om naar te luisteren. Geen track is hetzelfde, het gaat echt alle kanten op: je kan merken dat deze plaat de meest experimentele is. Desondanks klinkt het toch als één geheel, wat het tot een erg verslavende plaat maakt. Deze jongens zijn nog lang niet uitgespeeld in de hip-hopgame en dat ze ontzettend veel talent hebben, is al erg duidelijk te horen op hun derde worp.

Fuck it, ik doe het gewoon, ook al ben ik de eerste die dat doet op deze site, geloof ik: vijf sterren én een plekje in de top-10!

avatar van AOVV
3,5
Zeer tof album, dat meteen onweerstaanbaar aftrapt met BOOGIE, en in de daaropvolgende tracks verschillende gezichten laat zien waardoor het nooit saai wordt.

Toch wel straf dat dit collectief in 2017 zomaar even met drie platen op de proppen kwam! Dit klinkt alvast lekker, de overige platen ook maar 'ns checken.

3,5 sterren

avatar van aerobag
3,5
Eerste dingen eerst: Boogie? Prijsnummer. Zo’n nummer waar alles aan klopt, gave teksten, verslavende flows, heerlijke dynamiek en goed gevonden samples. Echt zo’n nummer die uit het niets zich ineens in mijn hoofd kan nestelen. Zijn er nog meer topnummers te vinden op dit album? Jazeker, BLEACH en SISTER/NATION. De rest van de nummers zijn ook zeker niet slecht, maar missen voor mij toch een beetje de body om volledig overtuigend te zijn. Saturation III is wel een zeer consistent album met veel persoonlijkheid. Nou zitten er natuurlijk ook heel wat persoonlijkheden in de best boyband since one direction.

Gast
geplaatst: vandaag om 20:00 uur

geplaatst: vandaag om 20:00 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.