menu

Tyminski - Southern Gothic (2017)

mijn stem
3,83 (3)
3 stemmen

Verenigde Staten
Country
Label: Mercury

  1. Southern Gothic (3:54)
  2. Breathing Fire (3:10)
  3. Gone (4:00)
  4. Temporary Love (3:10)
  5. Perfect Poison (3:41)
  6. Devil Is Downtown (3:52)
  7. Hollow Hallelujah (4:13)
  8. Good for Your Soul (3:43)
  9. Wailing Wall (3:19)
  10. Haunted Heart (2:50)
  11. Bloodline (3:37)
  12. Wanted (2:42)
  13. Numb (3:41)
totale tijdsduur: 45:52
zoeken in:
avatar van E-Clect-Eddy
Vanaf vandaag tijdelijk te beluisteren, vóór de officiële release volgende week vrijdag, via een stream van NPR first listen

Een titel als Southern Gothic zou me moeten aanspreken maar met Country als genre vermoed ik een teleurstelling... dat ligt me minder.

Helaas veel te veel (auto-tune) effecten op de stem in een poging om het meer eigentijds te maken en heeft dus ook veel Pop elementen. Daardoor zeer goed toegankelijk, muzikaal goed te pruimen, het klinkt alsof Dan Tyminski een prima stem heeft maar met die effecten erop verziekt het voor mij. Beetje luisteren naar een soort Rednex - Cotton Eye Joe toen Country met House in de 90s. Nu spelen met de auto-tune effecten. Ik laat het bij een paar nummers.

Gast
geplaatst: vandaag om 20:09 uur

geplaatst: vandaag om 20:09 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.