menu

Major Lazer - Peace Is the Mission (2015)

mijn stem
3,17 (38)
38 stemmen

Verenigde Staten
Electronic / Dance
Label: Mad Decent

  1. Be Together (3:53)

    met Wild Belle

  2. Too Original (3:27)

    met Elliphant en Jovi Rockwell

  3. Blaze Up the Fire (3:34)

    met Chronixx

  4. Lean On (2:56)

    met en DJ Snake

  5. Powerful (3:26)

    met Ellie Goulding en Tarrus Riley

  6. Light It Up (3:18)

    met Nyla

  7. Roll the Bass (3:46)

    met Ashanti Reid en Ronald Fritz Jr

  8. Night Riders (3:53)

    met Travi$ Scott, 2 Chainz, Pusha T en Mad Cobra

  9. All My Love [Remix] (3:49)

    met Ariana Grande en Machel Montano

  10. Light It Up [Remix] * (2:46)

    met Nyla en Fuse ODG

  11. Boom * (3:06)

    met MOTi, Ty Dolla $ign, Kranium en Wizkid

  12. Wave * (3:09)

    met Kali Uchis

  13. Thunder & Lightning * (3:57)
  14. Lost * (3:15)

    met

toon 5 bonustracks
totale tijdsduur: 32:02 (48:15)
zoeken in:
avatar van catdog
Ik weet nog niet goed wat ik kan verwachten van deze nieuwe plaat. Het wordt op z'n Justin Timberlake's uitgebracht begrijp ik, wat wil zeggen: we mogen snel een vervolgplaat verwachten. Justin vulde zijn album echter met tracks van 6-7 minuten gemiddeld. Dat gebeurd hier niet waardoor het een erg kort plaatje wordt helaas.

Lean On en Roll the Bass zijn genieten zoals we gewend zijn van Major Lazer maar met Powerful slaan ze de plank, wat mij betreft, volledig mis. Een tweede Get Free wordt getracht hier neergezet te worden maar ik hoor het er niet in. Ook de All My Love Remix vind ik in de originele versie wat leuker.

Nog 4 tracks zijn er af te wachten. Ik hoop maar dat die puur genieten zijn. En anders maar wachten op Part II.

avatar van Arrie
catdog schreef:
Dat gebeurd hier niet waardoor het een erg kort plaatje wordt helaas.

Dat is wat mij betreft juist altijd fijn. Compacte platen.

avatar van Silky & Smooth
3,5
Zo kan ik Major Lazer wel waarderen. Niet te lange plaat en Diplo laat zijn gepiep en getier grotendeels achterwege. Peace is the Mission een relaxte plaat met lekker clubbangers die je ook nog eens thuis of in de auto prima kunt beluisteren. Mijn voorkeur zou nog steeds uitgaan naar een plaat vol Get Free-achtige nummers, maar dit kan er ook zeker mee door!

avatar van andnino
4,5
Deze plaat gaat voor mij omhoog naar een 4,5*. Peace is the Mission is alweer drie jaar oud, maar ik heb simpelweg regelmatig de behoefte om deze plaat op te zetten, vooral in de zomer. Hij is kort, maar werkelijk ieder nummer is raak. Diplo is hier op zijn hoogtepunt: hij gooit meerdere genres en stijlen door elkaar, en de plaat klinkt nog steeds als een klok. En anders dan met veel albums in dit genre voegt zowat elke gastbijdrage iets substantieels toe.

Mocht je de plaat desondanks te kort vinden, kun je terecht bij de Extended Edition, waar nog wat extra nummers op staan. Persoonlijk vind ik hem eigenlijk perfect zo.

avatar van dominicano fonso
3,0
Een wisselvallig album. Er staan goede en mindere nummers op het album.

Gast
geplaatst: vandaag om 19:59 uur

geplaatst: vandaag om 19:59 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.