menu

Qult EP (2013)

mijn stem
3,00 (2)
2 stemmen

Nederland
Dance
Label: Q-Dance

  1. Acti - Peralux (6:35)
  2. Geck-e - She Likes It (4:26)
  3. Audiofreq - 1ncom1ng (4:52)

    met BRK3

  4. A*S*Y*S - Drums on Fire (3:37)
totale tijdsduur: 19:30
zoeken in:
avatar van Hellblazer
2,5
QULT is het nieuwe kind van de massale dance-organisatie Q-Dance. Er zijn al verscheidene feestjes van geweest en de volgende stap is EP'tjes uitbrengen. De stijl valt een beetje te omschrijven als een mengeling tussen Techno, Electro, House en Hardstyle. Ze noemen het zelf experimenteel. Of dat het ook echt is... Tja, ik ben niet thuis genoeg in deze genres om dat te kunnen zeggen. Ik ken wel wat werk van Acti, die op z'n Subground label ook dit soort muziek heeft uitgebracht en Geck-e maakt natuurlijk al enkele jaren dit soort funky clubmuziek.

Veel van die kenmerkende vocalen in dit soort muziek zoals 'Drop, drop, drop it hard!' en 'Bring the noise!' alvorens de beat inkomt. Het is hier en daar best leuk, maar ik hoor af en toe toch van die Hardstyle-synths die me onderhand ècht de keel uithangen. Bij Audiofreq's track is dat het geval. Terwijl de rest van dat nummer best aardig is. Hetzelfde geldt voor de rest van de EP, al mis ik iets ècht spannends.
2.5*

Gast
geplaatst: vandaag om 20:06 uur

geplaatst: vandaag om 20:06 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.