menu

MC Solaar - Qui Sème le Vent Récolte le Tempo (1991)

mijn stem
3,68 (37)
37 stemmen

Frankrijk
Hip-Hop
Label: PolyGram

  1. Intro (1:01)
  2. Qui Sème le Vent Récolte le Tempo (4:13)
  3. Matière Grasse Contre Matière Grise (3:30)
  4. Victime de La Mode (3:03)
  5. L' Histoire de l'Art (3:31)
  6. Armand Est Mort (3:11)
  7. Quartier Nord (3:12)
  8. Interlude (0:29)
  9. A Temps Partiel (3:46)
  10. Caroline (4:43)
  11. La Musique Adoucit les Meurs (5:02)
  12. Bouge de Là, PRT. 1 (3:11)
  13. Bouge de Là, PRT. 2 (3:05)
  14. Ragga Jam (5:13)
  15. La Devise (3:43)
  16. Funky Dreamer (1:16)
totale tijdsduur: 52:09
zoeken in:
Damn mc solaar zit lang in het vak...

5,0
Klassieker!Een 5!!!

avatar van orbit
3,5
MC Solaar brengt hiphop een geheel andere dimensie.. zwaar relaxed dit!

avatar van FunkyMonk
3,5
Goeie oldschool. Caroline is prachtig. 3,75*

FuckFace
Wat een verademing, Solaar laat zien waar hiphop echt om draait: relaxte beats, en fantastische raps. Wat kan Solaar rappen!! Ook al ontgaat het grootste deel van de boodschap me, toch een fantastisch album!!! Ik denk dat we hier oprecht van een classic kunnen spreken. Waarschijnlijk weerhoudt alleen het frans deze plaat van een 250 plaats. Jammer.
4

4,5
Helaas haalt geen enkel album van hem dit niveau... hij neemt daarna een andere stijl aan... ook heel aardig, maar dit blijft toch zijn sterkste.

avatar van LeRoi
4,5
Wellicht dat ik zijn landgenoot Soon E Mc nog een tikkeltje hoger acht, maar deze plaat is zeker zijn beste en 1 van de betere uit het genre.

avatar van LeRoi
4,5
Helaas staat Soon E Mc met 'A Tout.... Point De Vue' niet in de MM-lijst.................ik vind die net een tikkeltje beter (in de breedte).

avatar van orbit
3,5
Cliché, maar ik vind het debuut toch nog steeds het best, met het tweede nummer, Quartier Nord en La Musique Adoucit les Meurs. Erg lekkere hiphop dit.

avatar van LeRoi
4,5
Voor mij zijn het titel nr (nummer 2?), Armand est mord en Funky dreamer de uitschieters.....

avatar van LeRoi
4,5
Hoezo 'DJVT"? Wat een geweld, wat een groove, eerste deel van de plaat een vette 5 tweede deel is iets minder (4) maakt een goeie 4,5 ster voor mij!
Check vooral nr. 3 'Matiere Grass Contre Matiere Grisse' eens....wordt weer een zwoele zomer...

avatar van Nevele
4,0
MC Solaar laat horen wat hiphop kan zijn, ontspannende jazzy beats met geweldige raps. Nu gaat de boodschap van het album helaas een beetje aan me voorbij maar dat is geenszins een belemmering voor enig plezier dat je kan beleven aan het album.

De eerste helft van het album, met zijn door Gang Starr beïnvloede eclectische mix van hiphop, jazz, funk, reggae en de Franse troubadour-stijl, eindigend met de geweldige hiphop-ballad Caroline is een klassieker in zijn stijl en zou een 5*-album zijn

Helaas is daar ook nog de tweede helft van het album, een beetje halfslachtige dub stijl die het album naar beneden haalt en een beetje onnodig was.

Ik eindig dus met 4 sterren.

Gast
geplaatst: vandaag om 20:01 uur

geplaatst: vandaag om 20:01 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.