Madjack71 schreef:
Met Photograph maakte hij nog wel een mooi nummer. Tuurlijk niet door hemzelf geschreven, zoals ook alles op dit album van anderen is...een soortement van vergaarbak voor het afval van zijn muzikale vrienden, die hem daarmee een dienst denken te bewijzen.
Back off Boogaloo heeft nog wel wat weg van een lekker ritme, maar that's it.
De rest is om maar weer snel te vergeten.
Op de hoes staat er prominent bij; Mit Paul McCartney und George Harrison. Nou je zou bijna denken dat John dit voorvoeld heeft en het lot tijdig heeft ingegrepen. God voorhoede dat het dan een nieuw Beatles album zou zijn geworden. The Beatles: Stop and Smel the Roses. Gelukkig geen reunie maar wel een ruine.
Stop and smell the roses is rampzalig, dat is waar. Maar ga eerste heel snel terug naar de Ringo Starr Accedemie en luister eens naar platen als Vertical man (1998) of Ringo Rama (2003) daarna verder praten, want "you don't know him at all"
