menu

The Who - Live at the Isle of Wight Festival 1970 (1996)

mijn stem
4,09 (49)
49 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Rock
Label: Columbia

  1. Heaven and Hell (5:17)
  2. I Can't Explain (2:46)
  3. Young Man Blues (6:07)
  4. I Don't Even Know Myself (6:11)
  5. Water (10:53)
  6. Overture (5:08)
  7. It's a Boy (1:34)
  8. 1921 (2:28)
  9. Amazing Journey (3:19)
  10. Sparks (5:10)
  11. Eyesight to the Blind (The Hawker) (1:58)
  12. Christmas (3:25)
  13. The Acid Queen (3:41)
  14. Pinball Wizard (2:51)
  15. Do You Think It's Alright? (0:23)
  16. Fiddle About (1:16)
  17. Tommy Can You Hear Me? (0:59)
  18. There's a Doctor (0:22)
  19. Go to the Mirror! (3:32)
  20. Smash the Mirror (1:16)
  21. Miracle Cure (0:13)
  22. I'm Free (2:25)
  23. Tommy's Holiday Camp (1:02)
  24. We're Not Gonna Take It (9:37)
  25. Summertime Blues (3:24)
  26. Shakin' All over / Spoonful / Twist and Shout (6:27)
  27. Substitute (2:11)
  28. My Generation (7:16)
  29. Naked Eye (6:34)
  30. Magic Bus (4:35)
totale tijdsduur: 1:52:20
zoeken in:
Zo'n beetje heel Tommy wordt hier live gespeelt.
Dat wil ik toch wel eens horen. Ik heb dit album nog nooit in de winkel ergens zien liggen.
Weet iemand of dit gewoon te koop is hier?

avatar van gijs van e.
Rokol schreef:
Zo'n beetje heel Tommy wordt hier live gespeelt.
Dat wil ik toch wel eens horen. Ik heb dit album nog nooit in de winkel ergens zien liggen.
Weet iemand of dit gewoon te koop is hier?


Ik had het laatst gezien bij de media markt in Eindhoven

avatar van Lee Malone
Ik heb dit concert op dvd en vind het gewoon fantastisch. Meer zelfs, ik vind dit misschien wel beter dan Live at Leeds, al zal ik dat allicht nooit hardop durven zeggen.

Nu ja, dit bewijst nog maar eens dat The Who de ultieme live band was (en is?).

Absolute aanrader, als de cd versie vergelijkbaar is met de dvd versie, dan hoort hier maar 1 quotatie bij: *****!!

avatar van Reinbo
5,0
Ik heb de DVD Geweldig concert!

avatar van BenZet
4,0
Op de deluxe versie van Live at Leeds wordt Tommy ook live gespeeld. Bij die cd vind ik de opname kwaliteit wat beter. Gaat mijn voorkeur toch naar uit.

Ik ben net (reeds 10 tal nummers) naar deze cd aan het luisteren en hij lijkt me stukken beter dan live at leeds (niet deluxe versie).
Klinkt veel meer live, pakken energieker... dat zegt al wat want live at leeds is al heel energiek.

Ik kom nog eens terug voor allicht een héél hoge score

4,0
Die twee concerten zijn gewoon allebei van een groep in topvorm, moeilijk te zeggen welk de beste is. Maar die versie van My generation op live at leeds is toch wel onwaarschijnlijk goed, dus misschien toch een lichte voorkeur voor Live at Leeds

avatar van Bartjeking
4,5
Als jong pubertje was dit mijn eerste échte kennismaking met The Who. Dvd's waren destijds nog vrij kostbaar en deze lag voor een tientje bij de V&D. Muzikaal was er nog veel te ontdekken, maar toen mijn vrienden naar Dj Jean en Gabber Piet luisterde, ging voor mij de ontdekkingsreis naar de wereld van The Who van start. Ik wist toen nog niet eens van het bestaan van Tommy af, dus dat was een feest toen ik die LP op zolder vond.
Niet lang daarna ben ik op zoek gegaan naar Live at Leeds, waar ik dan ook aan verknocht ben geraakt. Resultaat is helaas wel dat ik deze cd niet veel meer draai omdat ik Leeds ook nét wat beter vind klinken. Zoals demeeste in dit topic eigenlijk ook al aangeven.

En dan verschijnt deze maand ook nog eens Live at Hull (de liefhebbers hebben die natuurlijk al lang in huis) en dan kunnen we toch wel concluderen dat er van dit tijdperk van The Who niet veel meer hoeft te verschijnen in deze vorm......als je na deze liveregistraties nog niet overtuigd bent van deze kwaliteiten van deze mannen dan kom het nooit meer goed. En nu ik toch in de Who-mood ben, bestel ik gelijk de nieuwe bio van Townshend en eentje van Keith Maan.

avatar van Starmaster501
Waarom is het concert anders? Een hoop nummers zijn korter dan die op de cd.

avatar van Karma_To_Burn
4,0
Voor een 10tje gekocht op Blu-ray bij de V&D, dit kon ik echt niet laten liggen.
Ik heb The Who alleen nog maar live op Woodstock gezien en stond versteld van de energie van deze gasten en hoe veel heftiger het live klonk in vergelijking met de soms wat trage cd versies.

Deze misschien vanavond al kijken, ben benieuwd.

avatar van Karma_To_Burn
4,0
Zeker een relaxed en vermakelijk concert op Blu-ray! Ik heb me wat nummers betreft te weinig verdiept in The Who, maar des te meer ontdekkingen waren hier te vinden op de live uitvoeringen.
In alle eerlijkheid vind ik The Who live meer indruk maken dan op de plaat, allemaal net iets meer pit en met een scherper randje.
Beste nummers van dit concert waren zonder twijfel: Young Man Blues, I'm Free, Summertime Blues,My Generation en toch ook wel de lekkere Shakin' All over / Spoonful / Twist and Shout Medley. The Who op hun hoogtepunt!
De drummer had op de beelden wel duidelijk een oppeppend middel gebruikt, stak steeds zijn tong uit en leek eigenlijk geen moment nuchter.. Helaas te vroeg gestorven..

Voor nu hou ik het op een dikke 4 sterren!

Gast
geplaatst: vandaag om 19:48 uur

geplaatst: vandaag om 19:48 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.