menu

David Bowie - ChangesTwoBowie (1981)

mijn stem
3,80 (33)
33 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Rock
Label: RCA

  1. Aladdin Sane (1913-1938-197?) (5:10)
  2. Oh! You Pretty Things (3:14)
  3. Starman (4:16)
  4. 1984 (3:28)
  5. Ashes to Ashes (3:39)
  6. Sound and Vision (3:05)
  7. Fashion (3:26)
  8. Wild Is the Wind (6:01)
  9. John I'm Only Dancing (Again) (7:00)
  10. DJ (3:24)
totale tijdsduur: 42:43
zoeken in:
avatar van reptile71
ChangesOneBowie is uit 1976, Dus wat is dan de grote afwezige op ChangesTwoBowie? Juist ja: "Heroes". Goed geantwoord! U mag een prijs kiezen uit de voorste rij.

avatar van Lau1986
3,5
Maar verder is het wel een lekkere verzamelaar. Leuk voor af en toe.

avatar van nico1616
5,0
Dit was de eerste plaat die ik van Bowie kocht en opende mijn jonge ogen. Nu nog vind ik de keuze van de nummers bijzonder origineel zodat ik Heroes hier niet mis.

avatar van kaztor
4,5
Vermakelijke verzamelaar. Heb hiervan de originele Amerikaanse RCA-cd.

Ik zou eigenlijk wel de verzamelaar Fame And Fashion uit 1984 willen toevoegen, die ik ook op zo'n cd heb.

avatar van Tony
4,0
Bijzondere versies van John, I'm Only Dancing (Again) en DJ, helemaal aan het eind van deze verzamelaar. Voor completists, zeg maar, een must have. Verder prima keuze qua nummers, maar niets toevoegend als je de albums allemaal al hebt.

Gast
geplaatst: vandaag om 19:02 uur

geplaatst: vandaag om 19:02 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.