Ik ben wel overtuigd hoor, alleen was ik na de eerste luisterbeurt niet ZO overtuigd van "Foxtrot" als van "Selling England By The Pound"

. Ik had beter het woord "overdonderd" kunnen gebruiken. Maar ja, hoe het ook zij, inmiddels, na meerdere luisterbeurten, ben ik wel (bijna) 100% overtuigd. Mijn tweede aankoop van Genesis is weer een topaankoop gebleken. Nummers als "Watcher Of The Skies" en "Can-Utility And The Coastliners" begin ik ook steeds meer te waarderen. Alleen "Time Table" vind ik nog steeds ietsje minder.
Misschien vreemd, maar door het voorblad van het boekje, in combinatie met de achterkant van het boekje en de muziek, zie ik het beeld van een vroegere vossenjacht in de bossen van Engeland voor me

.
Nog steeds 4.5*, met een kans op 5*.