menu

Grateful Dead - Dick's Picks - Volume Thirty One (2004)

mijn stem
4,50 (1)
1 stem

Verenigde Staten
Rock
Uitgebracht in eigen beheer

  1. Playing in the Band
  2. Scarlet Begonias
  3. Jack Straw
  4. Peggy-O
  5. Me & Bobby McGee
  6. China Cat Sunflower
  7. I Know You Rider
  8. Around and Around
  9. Ship of Fools
  10. Loose Lucy
  11. Weather Report Suite / Prelude / Part I / Part II (Let It Grow)
  12. Jam
  13. Wharf Rat
  14. U.S. Blues
  15. Sugar Magnolia
  16. Casey Jones
  17. Mississippi Half-Step Uptown Toodeloo
  18. It Must Have Been the Roses
  19. Big River
  20. He's Gone
  21. Truckin'
  22. Jam
  23. Other One Jam
  24. Space
  25. Stella Blue
  26. One More Saturday Night
  27. Eyes of the World
  28. Playing in the Band
  29. Scarlet Begonias
  30. Playing in the Band
  31. Uncle John's Band
zoeken in:
avatar van harm1985
4,5
Ik was een beetje de draad kwijt wat Dick's Picks betreft. Ik heb er al een hoop beluisterd, maar nooit gestructureerd. Van 1974 bleef ik sowieso een beetje weg, omdat de Wall of Sound zich niet echt leende voor een two-track soundboard recording. Meestal klinkt het dan wat dunnetjes. Deze zeker niet. Enige punt van kritiek is hetzelfde euvel waar andere concerten uit 74 onder te lijden hebben, de zang is wat sibilant.

Het is een hybride weergaven van drie concerten, zo samengesteld dat er een goede flow in zit. Helemaal getrouw aan de volgorde van de originele concerten is men niet gebleven, maar dat mag de pret niet drukken.

Dick's Picks Volume 31 - Wikipedia - en.wikipedia.org

avatar van harm1985
4,5
Net als je denkt, ik rond het af op 4 sterren, komt er een nummer Eyes of the World voorbij. Een groot deel van de setlist lijkt op die van 1972, maar dan overgoten met een jazzy-fusion sausje. Daarnaast nemen de heren en dame uitgebreid de tijd om te jammen, met als gevolg dat Playing in the Band er twee keer op staat (wel verschillende data), maar toch heel anders klinkt. Komt bij dat Wake of the Flood één van mijn favorieten is, en ook van dat album komen de nummers uitgebreid aan bod. Dus toch maar 4,5*.

Gast
geplaatst: vandaag om 19:50 uur

geplaatst: vandaag om 19:50 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.