menu

Eminem - Relapse (2009)

Alternatieve titel: Relapse: Refill

mijn stem
3,34 (453)
453 stemmen

Verenigde Staten
Hip-Hop
Label: Aftermath (II)

  1. Dr. West (Skit) (1:29)
  2. 3 A.M. (5:19)
  3. My Mom (5:19)
  4. Insane (3:01)
  5. Bagpipes from Baghdad (4:43)
  6. Hello (4:08)
  7. Tonya (Skit) (0:42)
  8. Same Song and Dance (4:06)
  9. We Made You (4:29)

    met Charmagne Tripp

  10. Medicine Ball (3:57)
  11. Paul (Skit) (0:19)
  12. Stay Wide Awake (5:20)
  13. Old Time's Sake (4:38)

    met Dr. Dre

  14. Must Be the Ganja (4:02)
  15. Mr. Mathers (Skit) (0:42)
  16. Déjà Vu (4:43)
  17. Beautiful (6:32)
  18. Crack a Bottle (4:57)

    met Dr. Dre en 50 Cent

  19. Steve Berman (Skit) (1:29)
  20. Underground (6:11)
  21. Careful What You Wish For * (3:47)
  22. My Darling * (5:20)
  23. Forever * (5:58)

    met Drake, Kanye West en Lil' Wayne

  24. Hell Breaks Loose * (4:04)

    met Dr. Dre

  25. Buffalo Bill * (3:52)
  26. Elevator * (4:52)
  27. Taking My Ball * (5:01)
  28. Music Box * (5:05)
  29. Drop the Bomb on 'Em * (4:48)
toon 9 bonustracks
totale tijdsduur: 1:16:06 (1:58:53)
zoeken in:
2,5
jordidj1 schreef:
het begin is goed, vooral Baghpipes From Baghdad, Insane & Hello zijn goede nummers. Na de "Tonya" Skit is het wat minder. Same Song & Dance is een goed nummer, evenals We Made You. Maar zo'n slecht nummer als Medicen ball ofzo, stopte ik al na 2 à 3 minuten. Na de skit "Paul is het een goede serie tot "Mr. Mathers". Die ik niet snap. Deja Vu luisterde ik er zo uit, Beautiful is net als zijn titel, en Crack A Bottle is natuurlijk goed. Daarna gaat het wat minder.

De Dr. Dre beats zijn trouwens wel goed.

ik geef 4.0*


Medicine ball vind ik juist één van de betere nummers

avatar van Opgeduveld030
4,0
Met zn flow is iig niks gebeurt maar zoals altijd moeten zn nummers, mede door de teksten die vaak eerst onnavolgbaar zijn, een beetje groeien door meerdere luisterbeurten. Geen hele harde knallers maar die verwacht ik dan ook op relapse 2.

Vind het wel vet dat hij zo open is over zn leven en zo zn fans, ja ben ik, toch weer een goede kijk geeft in zn leven en zn hoofd...haha leipe mothf. die slim.

Laten we vooral blij zijn dat die gek nog leeft.

avatar van jordidj1
3,5
Chillko schreef:
(quote)


Medicine ball vind ik juist één van de betere nummers


dan zal ik die nog eens luisteren

edit; ja nog wel goed nummer, maar ook niet echt fantastisch.

avatar van TheXxRelapsexX
4,0
Ik ben achteraf toch erg verast door dit album ik had nooit verwacht dat ik dit album naast The eminem show kon leggen en het een succesvolle sequel kon noemen.

Ps alleen wel jammer dat de bonus tracks er niet standaard op zitten had de cd bog beter gemaakt

avatar van GarnalenPeller
3,0
Jezus. Dr. Dre verprutst het hele album met z'n lego-producties en zure refreintjes, waardoor Eminem geforceerd word mee te jammeren... En dat terwijl het Eminem wonder boven wonder weer lukt om boeiend te schrijven. In een vroege cage/slim shady-achtige stijl gaat bijna elk liedje over drugs en andere gare dingen. Insane geeft een nieuwe betekenis aan shockrap, en dat is toch wel een prestatie.
I was born with a dick in my brain
yeah fucked in the head
my stepfather said
that I sucked in the bed


avatar van Raul
2,5
Ik verlaag mijn stem toch maar naar 3 sterren. Best een leuk album maar heb inmiddels al totaal geen behoefte meer om dit album op te zetten, lage replay value imo
En doordat dit album uitkwam ging ik ook The Slim Shady LP weer eens luisteren en het verschil is toch wel schokkend. Dr. Dre ook maar een krappe voldoende voor die producties.

haveman
Kos schreef:
(quote)


O jee, zo te zien is dit ook al weer een mikpunt van 'de kenners' geworden. Ahahah.


Ik moet toegeven dat joy zijn meningen (vooral in dit genre) niet onderbouwt, maar waar ik ook een beetje moe van wordt is dat hip hop liefhebbers mensen die dit genre kwalitatief arm noemen altijd bombarderen tot niet kenners.

On topic: Eminem valt af en toe in herhaling en er staan enkele nummers op dit album van bedenkelijke kwaliteit, maar voor mij nog steeds vele malen beter dan de rest in dit genre.

avatar van BoordAppel
ik ook een beetje moe van wordt is dat hip hop liefhebbers mensen die dit genre kwalitatief arm noemen altijd bombarderen tot niet kenners

Dat zijn het dan ook altijd. Anders zou je zoiets ook niet beweren natuurlijk.

avatar van Raul
2,5
word @ BoordAppel

avatar van Kill_illuminati
Dit album heeft 2 sterren in de NRC gekregen. De beargumentatie vond ik wel goed.

haveman
BoordAppel schreef:
(quote)

Dat zijn het dan ook altijd. Anders zou je zoiets ook niet beweren natuurlijk.


Dat ligt er natuurlijk aan of je het als een feit of als een mening presenteert.

Frostyx
Plekje in mijn top 10

avatar van TheFunkyM
2,5
verrassend haha

avatar van Arrie
haveman schreef:
(quote)

On topic: Eminem valt af en toe in herhaling en er staan enkele nummers op dit album van bedenkelijke kwaliteit, maar voor mij nog steeds vele malen beter dan de rest in dit genre.

Dan vraag ik me af wat je allemaal nog meer kent in het genre...

avatar van Pooiertje
2,0
Muah, hij kent eigenlijk best wel wat volgensmij

avatar van MJ_DA_MAN
3,0
Arrie schreef:
(quote)

Dan vraag ik me af wat je allemaal nog meer kent in het genre...
Die opmerking heeft haveman al vaak gehoord ondertussen. Ik denk dat hij diep zucht na het lezen hiervan .

avatar van Timo710
4,0
Arrie schreef:

Dan vraag ik me af wat je allemaal nog meer kent in het genre...

In vrijwel elk genre is het meerendeel van wat er uit komt meuk. In de hip-hop is er een tijdperk geweest (golden era) waarin skills gelijk stond aan respect van de hiphop luisteraar.In dat tijdperk zal, voor de negatievelingen rondom dit album, dit een soort stront zijn geweest.

Daarna kwam het walgelijke woord Urban in de volksmond en werd de maatstaaf van hiphop drastisch lager . In dit tijdperk is Relapse een stuk beter dan het meeste dat uitkomt in het genre (T-Pain shit).

avatar van TheFunkyM
2,5
klopt goeie cd, vind ik..
Kan echter niet tippen aan zijn 3 eerste...
Is niet erg, ik luister hem nog steeds

avatar van TheXxRelapsexX
4,0
inderdaad voor mij staat hij naast The eminem show en boven encore maar onder mm lp en ss lp

Frostyx
Ik vind hem net iets beter dan Encore en net zo goed als SS LP maar MM LP is een stuk beter, The Eminem show ook iets.

M-Ty
Lang verwacht maar het album te commercieel en doet het niet voor mij kan slechts 3tracks op het album echt waarderen (Beautiful, Old Time Sake & Careful what you wish for)
Ik hoorde dat relapse 2 meer serieuzere tracks bevat hier wacht ik dan ook op.

avatar van VforVictor
3,0
pff luister em nu voor de eerste, x en heb de eerste 5 nummers voor de helft al geskipped; wat een kut stem zet ie op. Op We Made You wast nog wel geinig maar een album lang dat irritante gebrabbel is gewoon vervelend, echt zonde. Ik snap ook neit waarom Em heeft gekozen voor deze belachelijke stem. Ik hoop dat er nog numemrs aankomen met de vette stem en flow van zn eerste 3 albums; pleaaaaasseee! Oordeel volgt (zal niet al te hoog worden;))

SSS
Timo710 schreef:
(quote)

In vrijwel elk genre is het meerendeel van wat er uit komt meuk. In de hip-hop is er een tijdperk geweest (golden era) waarin skills gelijk stond aan respect van de hiphop luisteraar.In dat tijdperk zal, voor de negatievelingen rondom dit album, dit een soort stront zijn geweest.

Daarna kwam het walgelijke woord Urban in de volksmond en werd de maatstaaf van hiphop drastisch lager . In dit tijdperk is Relapse een stuk beter dan het meeste dat uitkomt in het genre (T-Pain shit).


Akon, Lil' Wayne, Sjanne (Sean) Paul, Flo-Rida, Soulja Boy, Kanye West (sinds 2007), geweldige muziek... toch?

joeri592
ik vind die single we made you erg slecht wel leuke clip

3,5
Zitten heel wat leuke nummers op, genoeg om het een leuk album te vinden maar er zitten wat rotte stukjes in deze appel. Als vaker gezegd, We Made You is niks, als er scheten in het nummer zitten weet je wel waar je aan toe bent...
De skits zijn hilarisch, de afsluiter parodieeerd We Made You, iets wat ook wel keihard nodig was.
Na We Made You vind ik elk nummer aangenaam om naar te luisteren, met wat uitschieters naar boven. Over het algemeen ben ik niet enorm positief over het album, maar kan er gewoon heel vaak naar luisteren. Misschien kwa muzikale hoogstandjes niet geweldig, maar wel enorm leuk om naar de luisteren.

4*

avatar van daboytomson
3,5
Beautiful is een geweldig nummer. Raakt me tyfus hard hoor.

avatar van Game
4,0
Ik begin Hello steeds leuker te vinden...
De beat is simpel maar toch best lekker. En Eminem flowt ook erg goed.

joeri592
beautiful is echt een beautiful nummer

avatar van Gniuz
3,0
Voor ik een cijfer geef ga ik 'm nog een tijdje luisteren maar mijn eerste indruk is niet goed. Verschrikkelijk irritant stemmetje zet ie weer op. Aantal aardige beats staan erop, dat wel.

avatar van Gniuz
3,0
SSS schreef:
(quote)


Akon, Lil' Wayne, Sjanne (Sean) Paul, Flo-Rida, Soulja Boy, Kanye West (sinds 2007), geweldige muziek... toch?


Meen je dat nou? Alleen Sean Paul en Kanye West uit dat rijtje zijn geweldig, behalve dat laatste klote album van Kanye

Gast
geplaatst: vandaag om 18:47 uur

geplaatst: vandaag om 18:47 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.