Roel van Velzen brengt later dit jaar niet één, maar twee nieuwe albums uit. Het eerste album met de titel ‘Take me in’ verschijnt begin mei. Het tweede album ‘Hear me out’ verschijnt begin september en bevat als extraatje een dvd met daarop het concert dat VanVelzen en zijn band twee jaar geleden gaven in poptempel Paradiso in Amsterdam.
De 30-jarige zanger laat weten dat beide albums en de dvd een goedmakertje zijn voor alle fans. “Mede doordat we in Duitsland druk waren, heeft het tweede album langer op zich laten wachten, en dat gaan we dit jaar helemaal goedmaken”, legt de 1 meter 50 kleine zanger uit. “Maar we hebben ook veel nieuw materiaal geschreven de afgelopen tijd.”
De opvolgers van het platina debuutalbum ‘Unwind’ van twee jaar geleden hebben beide volgens Roel een eigen karakter. Op ‘Take me in’ staan uptempo-songs, waaronder de huidige single ‘On my way’, op ‘Hear me out’ staan, naast de hitsingle ‘When summer ends’ van vorig jaar, liedjes met een laidback karakter. De productie van beide albums is opnieuw in handen van Holger Schwedt en Nando Eweg. [/quote]
nijme255@adsl schreef: Mede doordat we in Duitsland druk waren, heeft het tweede album langer op zich laten wachten, en dat gaan we dit jaar helemaal goedmaken”, legt de 1 meter 50 kleine zanger uit. “Maar we hebben ook veel nieuw materiaal geschreven de afgelopen tijd.
1.50m? Is hij groter dan Prince? Ik heb trouwens de single gehoord en dat vind ik al mmer dan genoeg.
Ik dacht dat Robbie Williams een nieuwe plaat had....bleek deze meneer te zijn.
Ken dus alleen de singel maar die is dan maar matig orgineel om het maar zacht uit te drukken.
Robbie Williams en VanVelzen? Robbies dick is nog groter dan heel VanVelzen zelf
Maar over het album: beetje veel van hetzelfde en één van de meest dramatische afsluiters ooit. Alsof-ie een wasknijper in zijn testikels heeft gezet om zo geknepen te zingen.
Het vorige album was niet best, zeg maar gerust erg slecht. Leuk om radiominuten mee te vullen op zenders die muziekliefhebbers toch niet luisteren, maar niet een cd om te kopen en voor je plezier plat te draaien.
Ik heb gezegd dat ik denk dat hij veel betere nummers kan maken dan hij tot nu toe heeft laten zien als hij van het roze gelikte pad af zou stappen. Ik heb dus mijn spreekwoordelijke hand boven zijn hoofd gehouden. Naïef? Helaas wel....
Ik heb dit album nog niet beluisterd en het nummer "Love Song" zal me er ook van weerhouden om dit album een kans te geven. Wat een verschikkelijk nummer is dat! Ik probeer deze man over 2 jaar wel weer een keer, misschien......ach laat ook maar.
Van VanVelzen had ik ook zeker geen kwaliteitsalbum verwacht, al ben ik wel benieuwd naar Hear me out wat in september uitkomt.
Ik heb VanVelzen al ontelbare keren op festivals gezien en gehoord. Ik heb dit album nu net geluisterd, en ja het is inderdaad muziek waar je eerder naar luistert met in elke hand een glas bier dan op een druiligere maandagmiddag.
Ik persoonlijk vind het best lekkere swingende muziek, maar je moet het niet te vaak horen en het is niet geschikt voor alle momenten. 2,5*
Take me in... echt een super album!
Follow me / Follow you is hier groot favoriet.
Als je twijfelt om dit album te kopen.. raad ik je aan het toch te doen, want het is serieus een topalbum
'Take Me In', de titel van VanVelzen's tweede album en de gedachte die ik had toen ik de CD afspeelde.
VanVelzen is duidelijk een voorbeeld van iemand die geen identiteit heeft. Zijn ene nummer is weer hartstikke 'lief', terwijl het andere nummer weer vol pit moet zitten. Hierdoor lijkt het net of VanVelzen last heeft van extreme stemmingswisselingen.
Ook zijn de teksten van dit album niet echt diepgaand. Nummers als 'Follow Me / Follow You', 'On My Way' en 'Right This Time' zijn vrij makkelijk, waardoor het album niet echt tot z'n hoogtepunt komt. Maar VanVelzen heeft wel het talent om een killeralbum te maken.
En dan zeg ik trouwens niks onaardigs over de stem van Roel, want dat is naar mijn mening één van de beste stemmen die Nederland heeft. Jammer dat dit talent alleen geen boeiend album kan maken.