menu

Jiggy Djé - De Ark de Triomf (2009)

mijn stem
3,62 (156)
156 stemmen

Nederland
Hip-Hop
Label: Noah's Ark

  1. De Hollandse Droom (3:24)
  2. Loop Met Me (2:52)
  3. De Ark de Triomf (8:21)
  4. Superster (3:56)
  5. Bericht van de Sponsor: Ik Ben Er Nog (1:10)
  6. Zeggut (3:31)
  7. Mama Zei (4:17)
  8. Regen op Warm Asfalt (4:38)
  9. Ik Heb Je (4:03)
  10. DOENIEJIGGY (3:04)
  11. Je Weet Wel Wie (3:14)
  12. Bericht van de Sponsor: Aanraken Is Kopen (2:07)
  13. Moevuh (2:49)
  14. Hey DJ! (4:08)
totale tijdsduur: 51:34
zoeken in:
avatar van 'State Of Mind'
4,0
Kijk hier wel naar uit

avatar van thomzi50
3,0
Wat vinden we ervan? Die track met Pete Philly is alvast om van te kotsen

avatar van 'State Of Mind'
4,0
Is ie al gelekt dan :O

Of beoordeel je dat aan de hand van de snippets?

avatar van Seedorf
2,5
Vind de gelekte tracks niet echt bijzonder.

avatar van J.M.
2,5
Yeah! Hier heb ik zin in, z'n vorige album vond ik erg goed.

avatar van RestLove
3,5
Staat op de luisterpaal van 3voor12

avatar van Rudie
4,5
Zijn debuut was ijzersterk en heb onlangs nog genoten van de eerste Kohfie Konnect , ik heb er vertrouwen in. Laten we hopen dat dat terecht is.

avatar van 'State Of Mind'
4,0
Ik ben nu bij #3De Ark de Triomf.
En ben nu al van mening dat hij die track als beste voor het laatst had kunnen bewaren.

avatar van thomzi50
3,0
Check hierrr een interview naar aanleiding van deze plaat.

avatar van 'State Of Mind'
4,0
thomzi50 schreef:
Wat vinden we ervan? Die track met Pete Philly is alvast om van te kotsen


Zei je dat ook tijdens het interview?

avatar van thomzi50
3,0
Ik heb het niet gehouden, hoor

avatar van 'State Of Mind'
4,0
oh oké, haha zou anders wel grappig zijn geweest

4,0
Net geluisterd, klinkt goed, jiggy is gegroeid.

avatar van Rhythm & Poetry
3,5
Ik ben het nu ook aan het beluisteren (via luisterpaal) en ik vind ook dat Jiggy gegroeid is . Ik ben nooit een fan van hem geweest, vind hem arrogant overkomen, op dit album valt dat reuze mee. De eerste vijf nummers vind ik erg sterk, daarna wordt het wat minder (maar ik ben pas halverwege, misschien gaat het dadelijk weer de goede kant op). Ik vind Jiggy het zelf gewoon erg goed doen, hij heeft altijd wel een lekkere flow gehad, tekstueel vind ik hem toch een stuk beter dan op andere albums. Productioneel klinkt het allemaal ook erg goed, de Nederlandse producers zijn de laatste tijd aardig bezig .

Edit. Regen Op Warm Asfalt is weer erg sterk . Ik Heb Je is ook een heerlijke track, snap niet wat daar mis mee is Thomzi? Pete kan ook gewoon erg goed zingen (vind ik). DOENIEJIGGY vind ik dan wel weer een walgelijke track. Maar over het algemeen vind ik het een lekker album, misschien zorgt De Ark de Triomf er dan toch voor dat ik geen hekel meer aan Jiggy heb .

avatar van Urbanoetang
2,5
Iemand het verhaal achter de cover?

avatar van J.M.
2,5
Rhythm & Poetry schreef:
Ik ben nooit een fan van hem geweest, vind hem arrogant overkomen,


Dat vond ik juist grappig op zijn vorige album .

Relax
Lelijke voorkant.

avatar van MAS
3,5
MAS
Luister hem nu voor de 2de x. Klinkt opzich wel goed allemaal. Een stem kan ik nog niet geven daarvoor moet ik hem vaker luisteren.

avatar van Rhythm & Poetry
3,5
Er staan heel wat mindere tracks op als: Zeggut, Mama Zei, Doeniejiggy en Moevuh maar over het algemeen vind ik dit best een goed album. Zeker van iemand als Jiggy had ik een dergelijk album niet verwacht. Ik begin voorzichtig met 3* maar sluit niet uit dat dit nog gaat groeien.

avatar van J.M.
2,5
Klinkt zeker weer goed, krijg altijd een glimlach op m'n gezicht van sommige tracks / zinnen. B.v. het nummer: Doeniejiggy hehe, geniale tekst

avatar van 'State Of Mind'
4,0
Alle beats klinken naar mijn mening goed op 2 beats na en die zijn:
- Zeggut
- Doeniejiggy

avatar van J.M.
2,5
Hmmm. toch jammer dat Turk meedoet op twee tracks. Prutser is dat.

Fidelodelientje
'State Of Mind' schreef:
Alle beats klinken naar mijn mening goed op 2 beats na en die zijn:
- Zeggut
- Doeniejiggy


Ik vind de beat van doeniejiggy juist heerlijk

3,0
jammer dat ie zo kort is.
mis (wat ik in noah's ark wel vond)de wat gevoeligere tracks.
interessante feature's (hef& pete philly)

Regen op Warm Asfalt klinkt erg vet.
Verder valt het me erg tegen.

avatar van TheFunkyM
3,5
Op het eerste gehoor.. vind ik dit album wat minder klinken dan Noahs ark. Ik vond NA een erg goede plaat dat ik beoordeeld heb met een dikke 4 maar dit is toch een klein stapje terug.

De nummers pakken wat minder en de echte arrogantie en rauwheid van het eerste album is weg, zo lijkt het.
Ik ga nog niet beoordelen omdat ik het pas 1 keer heb beluisterd maar nu zit het rond de 3.. zou opzich makkelijk kunnen stijgen, lager zal het niet worden..

Opzich wel jammer, ik had dit toch hoger ingeschat dan Winne, maar ik denk dat ik dat album toch wat lekkerder vind dan deze.

avatar van J.M.
2,5
Ik weet niet wat het is met Jiggy maar het is zijn stem & flow die ik erg dope vind. Idd wel wat minder als zijn voorganger. Maar de humor is nog steeds aanwezig afgewisseld met wat serieuzere nummers. Gaat denk ik net geen 4 worden maar gewoon weer een topplaat van Jiggy.

Ook het nummer De Ark de Triomf, als die iedereen beetje gaat bedanken enzo kan ik wel waarderen hoe hij dat aanpakt . Zo droog hoe hij af en toe uit de hoek komt, geniaal .

PS. DJ draait maak maak maakhem stuk en ik denk ik maak hem stuk met z'n kut kop

avatar van Rhythm & Poetry
3,5
J.M. schreef:

Ook het nummer De Ark de Triomf, als die iedereen beetje gaat bedanken enzo kan ik wel waarderen hoe hij dat aanpakt . Zo droog hoe hij af en toe uit de hoek komt, geniaal .


Ik heb precies hetzelfde bij dat nummer, ik moest er ook om lachen . Origineel om een dergelijk nummer als derde op je album te zetten, het is meer iets voor de outro.

avatar van MurryMusic
3VOOR12 Speler - 3voor12.vpro.nl

Je kan hem hier checken

Hij klinkt wel nice voor de eerste keer..maar ik heb nog geen echte knallers gehoord. Die autotuner bij Zeggut

ik ben zeer benieuwd,
sowieso hele vette hoes

Gast
geplaatst: vandaag om 14:41 uur

geplaatst: vandaag om 14:41 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.