menu

Glaxo Babies - Dreams Interrupted: The Bewilderbeat Years 1978-1980 (2006)

mijn stem
4,12 (4)
4 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Rock
Label: Cherry Red

  1. This Is Your Life (3:07)
  2. Stay Awake (4:59)
  3. Because of You (4:46)
  4. Who Killed Bruce Lee (3:19)
  5. Avoiding the Issue (4:18)
  6. Police State (2:05)
  7. It's Irrational (4:07)
  8. Burning (5:02)
  9. Flesh (5:04)
  10. She Went to Pieces [Live] (2:29)
  11. Christine Keeler (3:38)
  12. Nova Bossa Nova (3:48)
  13. Promised Land (2:36)
  14. Maximum Sexual Joy (3:06)
  15. This Is Your Vendetta (4:09)
  16. Seven Days (4:21)
  17. Shake (The Foundations) (3:54)
  18. Time Out: Lost Causes (3:28)
  19. Tell Me (4:13)
  20. Untitled (1:26)
totale tijdsduur: 1:13:55
zoeken in:
avatar van jellorum
Op mijn speurtocht naar ‘mijn’ muziek deze band ontmoet en eigenlijk onmiddellijk enthousiast geweest over de muziek die deze gasten fabriceerden. Dankzij de releases van Cherry Red nu ook een groot deel van hun beginperiode in huis.

Voor elk wat wils. Vuige noiserock (It’s Irrational), rammelende punkliedjes (Police State) of gewoon dingen die de catalogeerder onder ons onder no wave( Maximum Sexual Joy) zou scharen.

Het verschil tussen de 2 lp’s die deze compilatie omvat is nogal groot. De songs van ‘Put Me On The Guestlist’ zijn meer rechttoe rechtaan maar daarom niet minder interessant. De songs van ‘Nine Months to The Disco’ zijn duidelijk heel wat meer experimenteel van aard, niet allen even geslaagd en daarom ook tot mijn plezier hier in wat mindere mate vertegenwoordigd.

Een van dé hoogtepunten is toch Avoiding The Issue, muzikaal niet hoogstaand misschien maar wat een ‘vibe’ heeft deze song toch.. ‘Can I leave the table mommy? …. They said they we’re praying but it sounded like nonsense…’ just great!
Een ander hoogtepunt is Christine Keeler, een song die echt ontploft in een georchestreerde kakafonie…scheuren!
Maar ook songs die eerder op de dansspieren gericht zijn als Shake The Foundations zijn hierop te vinden…

Gewoon allemaal uitstekend materiaal op deze essentiële verzamelaar….

Gast
geplaatst: vandaag om 17:03 uur

geplaatst: vandaag om 17:03 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.