aerobag schreef:
Het enige wat me wat stoort aan het album is de de mixing. Het klinkt alsof de dynamische range van het gitaarspel bewust wat teruggedraaid is, waarschijnlijk om het geluid wat cleaner te maken, maar waardoor de muziek wat felheid verliest. Dit valt me extra op want de mixing was wat mij betreft perfect op de voorganger.
Geluid en Greg Sage, dat is wel een serieus dingetje. Wipers is in feite een studioproject met een formidabele live reputatie. Maar optreden was niet Sage's passie, dat was techniek. De man bouwde zijn eigen versterkers, deed productie en mixing en had zelfs de beschikking over apparatuur om zijn eigen matrijzen te snijden.
Iedere plaat klinkt dan ook zoals bedoeld was, Sage stuurde daar heel bewust op aan. Daarmee klinkt iedere plaat ook anders. Mijn favoriet is The Circle, met de mooiste reverb die je je kunt voorstellen. Hallucinant.