Ach, Burnette mag twee keer leuk soleren op Save me. Eén keer na 2:40 en de tweede keer uitleidend.
Save me.
Het maakt meer "herrie" dan de romantische songs van Christine McVie, waar je eerst naar verwees. Fleetwood Mac maakt geen hardrock maar gewone westcoast rock (en dan verder knap gedaan) en zeker geen pop. Ze staan ook overal omschreven als rockband en zeker live (inclusief Nicks en McVie) laten ze horen nog steeds aan de top te staan.
Dat is dan anno nu al weer jaren inclusief Lindsey Buckingham maar wie zich het Fleetwood Mac concert In Nederland uit 1990 nog voor de geest weet te halen, dus toen met Vito en Burnette, weet nog dat er een avondje snoeihard werd gespeeld.
Dat maakt dat ik weet dat zowel Burnette als Vito op zich heel aardig kunnen spelen. Dat had op het album Behind the Mask beter moeten worden geaccentueerd en ze hadden wat betreft eigen composities beter uit de verf moeten komen. Hoewel In the back of my mind dan nog aardig is gedaan. Ik vind de "bijstand" die wordt geleverd aan Stevie Nicks en Christine McVie behoorlijk.
Maar zoals gezegd, ze zijn geen Lindsey Buckingham hoewel ik Behind the Mask daar niet op blijf afrekenen. Naast zijn gitaarbijdragen, "schaaft" Buckingham normaal ook aan de composities van McVie en Nicks. Zoiets hebben Vito en Burnette uiteraard niet aangedurfd.